Firma Profili

GEDES Mühendislik Müşavirlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kurulduğu günden bu güne mühendislik prensiplerine bağlı, yeniliklere açık, yapı tasarımını iş değil bir zevk olarak gören ve yapı sektöründeki müşterilerine en güncel ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun yapı tasarımı yaratmak için güvenilir, estetik, çevreci, ekonomik ve verimli kısacası optimum proje çözümleri sunmaktır. Hedefimiz ; kaynakların yerinde kullanımı ilkesini göz önünde bulundurarak müşterilerimiz için en sorunsuz, en kaliteli ve en uygulanabilir, tasarım paydaşlarımız için  tam koordineli çalışma şartları oluşturarak uygulama kolaylığı sunan proje çözümleri yaratmaktır. Hedefine ulaşmak için en güncel ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uyarak, sektördeki tüm teknik ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, çevreye duyarlı sürdürülebilir optimum projeler tasarlamayı birinci önceliği olarak ele almakta ve uygulamaktadır. Tasarladığımız yapılarda  güvenilirlik ,titizlik ve etik  anlayışını  ilke edinmiş  yetkin mühendis kadromuz ile kaliteden ödün vermeden, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler ile hizmet vermekteyiz.

Misyon

GEDES Mühendislik Müşavirlik,
Yapı tasarımı konusunda edinmiş olduğu bilgi birikimini, ulusal ve uluslararası projelerde yetkinlikle ortaya koymak ve titizlikle hazırlanmış tasarımlarını müşterilerinin memnuniyetine sunmak ihtiyacı ile kurulmuştur.

Vizyon

GEDES Mühendislik Müşavirlik,
Genç ve yeniliklere açık, yapı tasarımını iş değil bir zevk olarak gören, tüm uluslararası yayınları takip eden, mesleki gelişmelere açık, her konuyu bilen değil, spesifik konularda uzmanlaşmayı amaçlayan, bilgiye ulaşmanın sonunun olmadığının bilincinde bir ekiple çalışmayı hedef edinmiştir.
Her projesine yeni bir heyecanla başlayan, tasarımlarını her seferinde sorgulayan, her soruna önce çözüm sonra daha iyi çözüm odağında bakan bir meslek bilincine sahiptir.